دارالترجمه رسمی آتا

دفتر ترجمه رسمی آتا (1352)
دارالترجمه رسمی آتا (1352)، ارائه دهنده خدمات ترجمه با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان ممکن با اخذ تائیدات دادگستری، وزارت خارجه و سفارت خانه ها
در دارالترجمه رسمی آتا
با شماره پروانه قوه قضائیه 1352، خدمات ترجمه رسمی به زبانهای مختلف به صورت حضوری و غیر حضوری صورت می گیرد. برای انجام خدمات ترجمه کافی است با شماره  تلفن های دفتر ترجمه آتا تماس بگیرید تا مدارک در کوتاهترین زمان ممکن پذیرش و بعد از ترجمه و اخذ تائیدات لازم در اختیار شما قرار گیرد.

کادر مجرب دارالترجمه رسمی آتا متشکل از بهترین مترجمان ایران و معتمد ارگان های دولتی و سفارتخانه ها، اسناد و مدارک متقاضیان را با
بهترین کیفیت در کوتاهترین زمان ممکن ترجمه می کند.

دارالترجمه رسمی ترکی استانبولی
550 +

کاربران فعال

855+

پرونده تکمیل شده

25 +

اعضای تیم

8 سال

کسب وکار

ترجمه فوری به زبان ترکی استانبولی

در دفتر ترجمه آتا، ترجمه رسمی ترکی استانبولی توام با اخذ تائیدات دادگستری به فوریت ظرف دو روز کاری قابل انجام است. لذا متقاضیان ترجمه رسمی به زبان ترکی استانبولی، به هر دلیلی چنانچه نیاز به ترجمه فوری اسناد و مدارک به زبان ترکی استانبولی دارند می توانند مدارک خود را به دفتر ترجمه آتا بسپارند. روند ترجمه اسناد و مدارک در دفتر ترجمه آتا در حالت فوری ظرف یکروز کاری انجام و پس از آن بلافاصله در لیست تائیدات دادگستری و خارجه و سفارت ترکیه قرار می گیرد.

سایر زبان ها

دارالترجمه رسمی آتا علاوه بر زبان های انگلیسی و ترکی استانبولی، به زبان های آلمانی، فرانسه، روسی، عربی، ترجمه ناتی (NAATI) و غیره به متقاضیان خدمات ارائه می دهد.

روند ارائه خدمات

دارالترجمه رسمی آتا (1352) در طول هفته در تمامی ساعات آماده پذیرش اسناد و مدارک متقاضیان عزیز جهت تسریع در روند ترجمه و اخذ تائیدات می باشد. لذا متقاضیان ترجمه می توانند با ارسال تصاویر واضح از اصل مدارک و بدون مراجعه حضوری، به تسریع روند ترجمه کمک کنند و در ادامه روند ترجمه، اصل اسناد و مدارک ترجمه را به پیک معتمد دفتر ترجمه آتا بسپارند.

مدارک

پروانه و مجوز

جواز تاسیس دارالترجمه رسمی
پروانه اسناد رسمی